جستجوی وکیل پایه یک دادگستری

شاید در گذرگاه های پر پیچ و خم دادگاه خانواده و همچنین روند درخواست صدور گواهی انحصار وراثت یا درخواست تقسیم ارث و مهر و موم ترکه که معمولا برای همه افراد، قابل پیشامد می‌باشد، جهت جستجوی وکیل پایه یک دادگستری و یا جستجوی وکیل خانواده در تهران و وکیل متخصص ارث و دعاوی ملکی، از بستگان سوالاتی را پرسیده باشید. جستجوی وکیل پایه یک دادگستری در سایت کانون وکلای دادگستری مرکز و سایت صندوق حمایت از وکلا و کارگشایان دادگستری امکان پذیر می‌باشد. موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، پیشگام در انجام امور حقوقی به صورت گروهی و هدایت توسط ده وکیل برتر دادگستری در ایران، موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی رسانه ای دیجیتال از وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است. تنها موسسه حقوقی معتبر و ثبت شده در ایران که دارای تمامی مجوزهای لازمه جهت ادامه فعالیت می‌باشد.

در ادامه سوالات برگزیده کاربران شبکه های اجتماعی گروه وکلای مهر، درباره موضوع نحوه جستجوی وکیل پایه یک دادگستری با پاسخ توسط وکلای همکار معتبرترین موسسه حقوقی ایران خواهد آمد.

نحوه جستجوی وکیل پایه یک دادگستری

سوال: با سلام. بنده برای دعوای اختلاف ملکی با خانواده همسرم که فوت شده، نیاز به وکیل دادگستری دارم. تو سایت های مختلف حقوقی اسشامی زیادی از وکلا دیدم ولی نمیدونم کدومشون متخصص تقسیم ارث هستند. با توجه به قانون جدید ارث از شوهر میخوام یه وکیل متخصص داشته باشم که حق من و بچه ام پایمال نشه.

شرایط طرح دادخواست مطالبه وجه

پاسخ: تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری با تاسیس موسسه حقوقی یا تشکیل گروه وکلا، به صورت گروهی کار میکنن و میتونین ازشون مشاوره حقوقی درباره نحوه تقسیم ارث و وکیل انحصار وراثت بخواین. اما در نهایت تصمیم با شماست که کدوم وکیل یا گروه وکلا را به عنوان وکیل پرونده خودتون انتخاب کنید. سطح تحصیلات وکیل، امکان دسترسی به دفتر وکیل در ساعات اداری، استفاده از شبکه های آنلاین جهت پاسخگویی و مواردی مانند موفقیت در پرونده‌های قبلی و عملکرد وکلا در سایت های حقوقی و رسانه های مجازی و همچنین دقت در بررسی پرونده میتونه از موارد مهم در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری باشه.

تفاوت وکیل کیفری با وکیل خانواده

سوال: من برای شکایت تصرف عدوانی در لاهیجان با وکیل پایه یک دادگستری قرارداد بستم و قرار بر این شده حق الوکاله بعد از انجام کار باشه و وکالت تضمینی برام انجام بده. ایشون نتونست امور مربوط به کار منو انجام بده و چون مبلغ زیادی بهش پرداخت کرده بودم، ازشون خواستم که پرونده طلاق توافقی رو برام انجام بده. ولی گفتن که وکیل کیفری هستن و وکیل خانواده نیستن و اختیار انجام پرونده خانواده رو ندارن از چند تا وکیل دادگستری پرسیدم و نظرشون این بود که وکیل درست نمیگه. میشه بفرمایید که ایشون درست میگن یا خیر؟

پاسخ: با توجه به اینکه در ایران عنوان تخصصی وکیل خانواده یا وکیل کیفری نداریم، پاسخ وکیل محترم به شما درست نیست. بعضی از وکلا در ایران به صورت تخصصی نسبت به انجام امور وکالتی اقدام می‌کنند ولی این امر نفی کننده صلاحیت وکیل پایه یک دادگستری در قبول همه پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده نیست. از موضوع قرارداد مابین شما و وکیلتون اطلاعی نداریم اما مرجع رسیدگی به تخلف وکیل پایه یک دادگستری، دادسرای انتظامی کانون وکلای دادگستری می‌باشد.

ده وکیل برتر خانواده در تهران

تفاوت وکیل مهاجرت و وکیل حقوقی در ایران

سوال: میخواستم بدونم وکیل مهاجرت در ایران با وکیل دادگستری چه تفاوتی داره و آیا وکیل دادگستری میتونه امور مربوط به مهاجرت رو انجام بده؟ اگه موسسه حقوقی بین‌المللی قرارداد رسمی وکالت مهاجرتی ببنده کار درستی انجام داده یا خیر؟ شکایت از موسسه حقوقی در کجا باید مطرح بشه؟

پاسخ: وکیل مهاجرت در ایران، طبق قانون وکالت و قانون مدنی وجود نداره. اما قانون مدنی در تعریف عقد وکالت، مقرر نموده است که هر کاری که نیاز به حضور شخص نداشته باشه قابلیت وکالت دادن رو دارد. برای انجام سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، انتخاب وکیل دادگستری برای خارج از کشور و یا انجام هر موضوعی در خارج از کشور امکان انتخاب وکیل مدنی یا وکیل رسمی رو دارین.

امضای قرارداد واگذاری امور مهاجرتی به موسسه حقوقی معتبر و ثبت شده و با حضور وکیل پایه یک دادگستری، به نظر مشکلی در پی نخواهد داشت و میتونین از طریق دفتر اسناد رسمی وکالت رسمی و محضری جهت انتخاب وکیل مهاجرتی و وکیل دادگستری هم به موسسه اعطا کنید.

در صورتی که شکایتی از موسسه حقوقی دارین و قراردادی منعقد شده میتونین از طریق دادگاه های حقوقی اقدام کنید و اگر کلاهبرداری انجام شده و یا موسسه غیر معتبر و ثبت نشده باشه از طریق دادسرای عمومی قابل شکایت است.

در فرض سوال که از طریق اینترنت با موسسه حقوقی در اتریش قرارداد منعقد شده میتونین از طریق دادسرای بین‌الملل تهران  یا دادسرای جرایم رایانه ای تهران اقدام بفرمایید.

وکیل اجازه خروج فرزند از کشور

جستجوی موسسه حقوقی خانواده در تهران

جهت مشاوره حقوقی خانواده در تهران و انتخاب وکیل پایه یک دادگستری متخصص خانواده با برترین موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی ایران، همکار گروه وکلای مهر تماس بگیرید. امکان مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری در همه ایام هفته وجود دارد.

دپارتمان حقوق خانواده گروه وکلای مهر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *