درباره ما

درباره

درباره ما

گروه وکلای مهر

گروه وکلای مهر، یکی از برترین گروه های وکلای ایران، در عرصه های حقوق داخلی و حقوق بین الملل می باشد. سابقه تشکیل این گروه به سال 1386 بر می گردد و موسس گروه وکلای مهر، محمدرضا مهری، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. به نتیجه رسیدن بیش از 2000 هزار پرونده موفق در عرصه حقوق مهاجرت و حقوق تجارت بین الملل، تنها یکی از دستاوردهای این گروه می باشد.

گروه وکلای مهر، پس از اتمام دوره قضاوت دادگستری سرپرست این گروه، درسال 1386 و تحت نام موسسه حقوقی بین المللی اهورا میهن، شروع به کار نمود.

این موسسه در سال 1393 منحل و موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت ومهر پارسیان، با مدیریت جدید و سهامدارانی که جملگی از وکلای پایه یک دادگستری و به نام کشور و بین المللی می باشند، شکل گرفت.

مشاوره حقوقی خانواده

ارائه خدمات در زمینه های طلاق، مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزند و غیره در قالب مشاوره حقوقی امور خانواده

میانجی گری

ارائه خدمات تخصصی در زمینه میانجی گری با بهره‌گیری از دانش، تخصص و تجربه وکلای متبحر، قضات سابق دادگستری، سردفتران اسناد رسمی، کارشناسان و مشاوران حقوقی، مالی، بانکی و غیره

مشاوره تخصصی ازدواج و طلاق

پاسخگویی به کلیه سوالات حقوقی شما در زمینه حقوق خانواده و یا هرگونه مشاوره حقوقی درباره ازدواج ، شرایط و موانع ازدواج و یا آثار حقوقی ازدواج

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

16+سال تجربه
23+کارشناس مجرب
50000+ساعت مشاوره
5000+مشتری راضی

در راستای تحقق حداکثری شعار گروه وکلای مهر و جهت اشتغال فارغ التحصیلان رشته های حقوقی، گروه وکلای مهر و موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت  ومهر پارسیان، اقدام به انعقاد قرارداد همکاری با وکلای سایر کشورها و سازمانهای مهاجرتی معتبر بین المللی نمود و بر اساس اختیارات حاصل از اساسنامه، برگزاری دوره های حقوق مهاجرت  حقوق بین الملل خصوصی، حقوق خانواده، حقوق کیفری، حقوق خصوصی و تعلیم و تربیت کارآموزان وکالت در دستور کار گروه وکلای مهر قرارگرفت.

برگزاری منظم کارگاه های آموزشی و سمینارهای حقوقی در سطح بین المللی و داخلی، و با استفاده از توان جوانان فارغ التحصیل رشته های مختلف حقوق، سعی در ارائه خدمات صادقانه به هموطنان عزیز در سراسر دنیا داریم. گروه وکلای مهر به دور از جنجال های رسانه ای و فضای مجازی، تنها خدمت صادقانه و علمی به مردم شریف ایران اسلامی را در دستور کار خود قرار داده و بدون اعتنا به موسسات غیر مجاز حقوقی و وکیل نماها، به منشور اخلاقی موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان پای بند بوده و می باشد.

حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و ارایه مشاوره حقوقی رایگان به افراد تحت تکفل کمیته امداد امام خمینی (ره) – سازمان بهزیستی- موسسه خیریه کهریزک و موسسه خیریه محک، برگ زرین دیگری از سوابق گروه وکلای مهر می باشد .تمامی همکاران گروه وکلای مهر از وکلای پایه یک دادگستری و یا فارغ التحصیلان رشته های مختلف حقوق باحداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، پس از طی آزمون های سخت علمی وگزینش اخلاقی انتخاب شده و در طول دوره همکاری به صورت مستمر تحت آموزش مستقیم اساتید موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان قرار دارند و درصورتی که موجب نارضایتی موکلین و ارباب رجوع باشند، پس از ۲ بار تذکر و عدم رعایت حقوق ارباب رجوع و منشور حقوق موکل، با همکار خاطی قطع همکاری خواهد شد.

درکلیه پرونده های حقوق داخلی،اعم ازحقوق خانواده  پرونده های مربوط به چک  ثبت ملک واخذ سند مالکیت- پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری- خیانت درامانت- قاچاق کالا وارز- آدم ربایی  فروش مال غیر وپرونده های مهم حقوقی وکیفری،2 وکیل پایه یک دادگستری،انجام وکالت شما راعهده دار خواهند شد.

درپرونده های مربوط به حقوق مهاجرت، قرارداد رسمی با وکلای کشور مورد نظر موکل منعقد شده و پرونده هایی نظیر، مشاوره درامور اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اخذ ویزای کار و ویزای در جستجوی کار- پرونده های خرید ملک در سایر کشورها واخذ اقامت از طریق خرید ملک – اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی و ثبت شرکت – اخذ ویزای توریستی – اخذ ویزای ازدواج و اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد فرزند، توسط گروه بین الملل وکلای مهر پذیرفته و انجام خواهد شد. سابقه درخشان گروه وکلای مهر، و رضایت حداکثری موکلین، معرف ماست.

همچنین به اطلاع همراهان عزیز می رساند، همانطور که موکداً اعلام شده است، موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، هیچ گونه خدمات کاریابی داخلی یا بین المللی و یا اعزام نیروی کار به کشورهای خارجى نداشته و ندارد، خدمات این موسسه صرفاً مشاوره حقوقی و معرفی وکیل در پرونده های داخلی و بین المللی می باشد.

ما گروه وکلای مهر، وکارکنان موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، به عهدی که با شما بستیم تا آخر راه پای بندیم.

گروه وکلای مهر

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.