وکیل متخصص طلاق

وکیل متخصص طلاق

وکیل متخصص طلاق


با معرفی وکیل متخصص طلاق و بررسی پرونده طلاق همراه شما هستیم.

بعد از یه بحث و دعوا طولانی از خونه زدم بیرون سوار ماشینم و فقط رفتم. مهم نبود که میخوام کجا برم فقط میخواستم از اون فضای کوفتی که یه روزی به اسمه خانه عشق بنا کرده بودیم دور بشم، سیگارام دونه دونه روشن میشد و فکر و خیالایی که یکی یکی میومد تو سرم و جولان میداد.

اون شب تا صبح خونه نرفتم میخواستم تکلیفم و با خودم و زندگیم روشن کنم.
طلاق!!این همه چیزی بود که کل اون شب داشتم بهش فکر میکردم اما چطوری از کجا از کجا باید شروع کنم.
ما یه بچه داریم دلم نمیخواد بچم دست اون خیانت کار بمونه حضانت اونم میخوام.
چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تبدیل طلاق خلع به طلاق رجعی

داستان بالا رو با هم شنیدیم روزانه موارد زیادی از زوجین با هم به نتیجه نمیرسن و میخواهند که به هر دلیلی از هم جدا شوند.
اما طلاق بر عکس اون چیز هایی که تا الان تو فیلم ها و غیره دیدیم به همین راحتی ها هم نیست کلی پیچیدگی های خاص خودشو داره.
بهترین راه برای گرفتن هر چی سریعتر طلاق مشورت و مشاوره با وکیل متخصص طلاق هستش.

وکیل در اندرزگو ، وکیل خانواده در اندرزگو ، وکیل طلاق در اندرزگو

اما طلاق انواعی دارد راه های دارد کلی مسائل پیچیده دارد که امروز ما در موسسه حقوقی مهر پارسیان به همراه وکیل متخصص طلاق در خدمت شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی ابعاد طلاق را با هم انالیز کنیم و در این راه همراه شما مخاطبین باشیم.

طلاق به چه معناست؟؟

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود. طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد. طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد. طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن در دهد.

انواع طلاق
بر اساس یک نوع طبقه بندی کلی طلاق‌ها به دو دسته رجعی و بائن تقسیم می‌شوند و هرکدام ‏دارای جنبه‌های حقوقی مختلفی بوده و آثار متفاوتی را به دنبال دارند.

رجوع در طلاق

طلاق رجعی

طلاقی که در آن شوهر در مدت‌زمان عده (مدت‌زمانی که زن بعد از طلاق یا ‏فوت شوهرش باید از ازدواج خودداری کند) می‌تواند بدون نیاز به عقد دوباره به همسر خود رجوع ‏کرده و زندگی مشترک را از سر بگیرد.

در حقیقت طلاق رجعی  طلاق از طرف مرد است.

طلاق رجعی، رابطه زوجیت را از  بین نمیبرد مگر با دو عامل طلاق و انقضای عده.

وکیل طلاق توافقی شهرک غرب

زن در مدت عده طلاق رجعی زوجه محسوب می گردد وباید تا پایان عده زن ومرد در یک منزل زندگی کنند، در این زمان که حدود سه ماه (سه طهر) است مرد موظف به دادن نفقه ی زوجه می باشد. اگر در این مدت مرد به زوجه رجوع کند که دیگر طلاق منتفی است ودر صورتی که چنین نشود در پایان عده جهت طلاق و ثبت به دفترخانه مراجعه می کنند

طلاق بائن

در این نوع جدایی مرد حقی برای رجوع کردن به همسر ‏خود در مدت‌زمان عده ندارد و چنانچه مرد بخواهد زندگی مشترک با همسرخود را از سر ‏بگیرد، باید تا انتهای مدت عده صبر کند و پس‌ازآن مجددا همسر سابقش را به عقد خود دربیاورد.‏

در مورد این نوع جدایی می‌توان این‌گونه عنوان کرد که تمام حقوقی که زن و شوهر در طلاق رجعی ‏نسبت به یکدیگر دارند، در این نوع طلاق از آن‌ها سلب و گرفته می‌شود.

مشاوره حقوقی رجوع از طلاق

انواع طلاق بائن
کلیه طلاق‌ها رجعی می‌باشند مگر در شش مورد زیر:
طلاق زنی که هنوز باکره است (عدم نزدیکی زوجین که معمولا در دوره عقد است).
طلاق زن یائسه.
طلاق زن صغیره.
طلاق خلع (طلاق از طرف زن یا طلاق زن مختلعه).
طلاق مبارات (این نوع طلاق همان طلاق توافقی است).
سه طلاقه کردن زن (سه طلاقه کردن پس از دو رجوع اتفاق می افتد.
وکیل متخصص طلاق

در مورد مقررات طلاق به طور کلی

در کشور ما و مقررات فقهی، طلاق را در اختیار مرد قرار داده است و شوهر می تواند با شرایط طلاق زوجه که در قانون آمده است- یعنی پرداخت حقوق مالی زوجه و طی مراحل قانونی طلاق– دادخواست طلاق از مرد داده و به رغم مخالفت زوجه او را طلاق بدهد. اما بر عکس آن، زوجه برای گرفتن طلاق بدون رضایت شوهر راهی سخت و دشوار در پیش دارد. در این مطلب به مراحل طلاق به درخواست زن پرداخته می شود

لایحه اعاده دادرسی طلاق

نکته: طلاق ایرانیان غیر شیعه بر طبق دین و مذهب خود آنها است.

در مورد شروع مراحل درخواست طلاق از طرف زن و توصیه وکیل متخصص طلاق.

بی تردید سخت ترین و مهم ترین پرونده خانوادگی در دستگاه قضا، درخواست طلاق از طرف زن و یا به عبارت دیگر مراحل طلاق از سوی زوجه است. می دانیم که بر طبق قانون مدنی و مقررات فقهی، طلاق در اختیار مرد است و زن تنها با داشتن دلیل موجه و اثبات آن می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند مگر این که طلاق توافقی باشد یا زن وکالت در طلاق (حق طلاق) داشته باشد که از بحث ما خارج است

به عنوان وکیل برای طلاق که سال ها تجربه در دعاوی خانوادگی دارد توصیه اکید می شود که درخواست طلاق از طرف زن را بدون وکیل شروع نکنید چون مراحل طلاق و ارائه دلایل طلاق در این موضوع شرایط خاص خود را دارد و یا لااقل در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکیل مجرب طلاق مشورت کنید.

وکیل آنلاین خانواده شمال تهران

شاید لازم باشد قبل از تقدیم دادخواست طلاق به دادگاه خانواده، دادخواست مرتبط دیگری به عنوان مقدمه ثبت شود و تا حصول نتیجه آن، ثبت دادخواست طلاق به تعویق افتد. پرونده طلاق از جانب زن نیاز بسیار به داشتن اطلاعات کافی در خصوص رویه دادگاه های خانواده، تجدید نظر و دیوان عالی کشور دارد، ارائه ادله محکمه پسند بسیار مهم است. اگر در پرونده دیگری نمی خواهید وکیل داشته باشید، وکالت این پرونده را به وکیل متخصص خانواده واگذار کنید. تا دچار باخت در پرونده ، اتلاف وقت، انرژی و سرخوردگی نشوید.

مطالبه مهریه به نرخ روز از ضامن

برای شروع و ثبت مراحل طلاق زوجه بایستی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی شروع کرد. در ابتدا دادخواست در دفاتر الکترونیک قضایی ثبت می شود و سپس به دادگاه خانواده فرستاده و ارجاع می شود.

دفتر وکالت وکیل متخصص طلاق در تهران

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی
عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.
امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.
بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل ملکی تهران
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران
بهترین وکیل خانواده تهران
بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور
بهترین وکیل فرجام خواهی
نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران

وکیل طلاق به درخواست زن

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10
تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین خانواده در تهران

021-88663925
021-88663926
021-88663628
021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین طلاق خارج از ساعات اداری و تعطیلات
ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی و با تجربه خانواده

شکایت ترک انفاق کیفری

09120067661
09120067662
09120067663
09120067664
09120067665
09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص مهریه و طلاق

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

دفتر وکیل متخصص طلاق شمال تهران

طلاقطلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق در قمبهترین وکیل طلاق در همدانبهترین وکیل طلاق همدانحقوق وکیل طلاققیمت وکیل برای طلاق غیابیقیمت وکیل طلاقگرفتن وکیل برای طلاق غیابیمشاوره با وکیل جهت طلاقهزینه وکیل برای طلاق غیابیهزینه وکیل جهت طلاقهزینه وکیل جهت طلاق توافقیهزینه وکیل طلاقهزینه وکیل طلاق توافقیهزینه وکیل طلاق چقدرههزینه وکیل طلاق غیابیوكيل طلاق شمال تهرانوکیل برای حق طلاقوکیل برای طلاق غیابیوکیل برای طلاق غیر توافقیوکیل جهت طلاقوکیل جهت طلاق تهرانوکیل جهت طلاق توافقیوکیل جهت طلاق در مشهدوکیل حاذق طلاقوکیل حق طلاقوکیل حقوقی طلاقوکیل خوب جهت طلاقوکیل طلاقوکیل طلاق توافقی غرب تهرانوکیل طلاق جردنوکیل طلاق جنوب تهرانوکیل طلاق چیستوکیل طلاق حرفه ایوکیل طلاق خانم تهرانوکیل طلاق خرمشهروکیل طلاق خوبوکیل طلاق خوب در اصفهانوکیل طلاق خوب در ساریوکیل طلاق خوب در کرجوکیل طلاق خوب در کرمانشاهوکیل طلاق خوب در مشهدوکیل طلاق خوب کرجوکیل طلاق در بندرعباسوکیل طلاق در شیرازوکیل طلاق در فردیسوکیل طلاق در فردیس کرجوکیل طلاق در همدانوکیل طلاق شرق تهرانوکیل طلاق شهرریوکیل طلاق شهرک اکباتانوکیل طلاق شهرک غربوکیل طلاق شهرکردوکیل طلاق شهریاروکیل طلاق شوشوکیل طلاق شیرازوکیل طلاق عالی در اصفهانوکیل طلاق غرب تهرانوکیل طلاق غیابیوکیل طلاق فوریوکیل طلاق هشتگردوکیل طلاق همدانوکیل طلاق و حضانت فرزندوکیل متخصص طلاقوکیل متخصص طلاق در اصفهانوکیل متخصص طلاق در اهوازوکیل متخصص طلاق در تهرانوکیل متخصص طلاق در شیراز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *