وکیل رابطه نامشروع تهران

وکیل رابطه نامشروع تهران

وکیل رابطه نامشروع تهران


با بررسی موضوع وکیل رابطه نامشروع تهران همراهتان هستیم.
وکیل رابطه نامشروع تهران بیان می دارد در قانون مجازات اسلامی تعریف جامعی از جرایم منافی عفت ارایه نشده است اما به صورت کلی جرائمی که مادون زنا (کمتر از زنا) تلقی می شوند، جرایم منافی عفت نامیده می شوند.
در مقاله مجازات رابطه نامشروع مادون زنا به صورت مفصل این موضوع را توضیح دادیم.

در سال 1357 با شروع انقلاب اسلامی در ایران، قانونگذار با جرم دانستن برخی از رفتارها در پی اصلاح ساختار اخلاقی جامعه بود، اما در پایان جنگ تحمیلی و هجوم مهاجران، تهران کانون اصلی جرایم رابطه نامشروع و منافی‌عفت (برخلاف عفت و پاکدامنی) در ایران قرار گرفت، به همین دلیل روابط افراد تا حد زیادی زیر ذره بین ضابطین و دستگاه قضایی قرار گرفت.

تهران به عنوان یک کلان شهر مسایل خاص‌تری نسبت به شهرهای دیگر تجربه می‌کند، پدیده س*ک*س‌ورکر (کارگر ج*ن*س*ی) در کلان شهرها و پایتخت‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است و مهاجرت‌های اجباری افراد از شهرستان‌ها به تهران یکی از عوامل انکارناپذیر وقوع جرم رابطه نامشروع در تهران است.
از طرف دیگر به واسطه سهولت ارتباط در فضای مجازی و رشد بی بند ‌و باری در تهران و مشکلات اقتصادی، اغلب افراد متاهل نیز تمایل به برقراری روابط نامشروع با افراد مجرد یا متاهل پیدا کرده‌اند.‌

وکیل ازدواج و طلاق ایرانی در نروژ

در گروه وکلای مهاجرتی مهر پارسیان، تیم پژوهشی به بررسی موضوع وکیل رابطه نامشروع تهران پرداخته و همچنین آماده ارایه خدمات در این زمینه به شما مخاطبان می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تماس‌های موسسه حقوقی و مهاجرتی مهر پارسیان که در آخر مقاله درج شده‌اند نیز، تماس حاصل نمایید.

سوالات مهم در بررسی موضوع وکیل رابطه نامشروع تهران

  • آیا رابطه نامشروع به صورت پیامکی قابل اثبات است؟
  • حقوقدانان چه افعالی را رابطه نامشروع می دانند؟
  • تاثیر مجازات یکسان رابطه نامشروع در فضای مجازی و رابطه در عالم واقع
  • آیا اتهام پولشویی به واسطه ارایه خدمات ج*ن*س*ی قابل طرح است؟
  • ضابطین قضایی تا چه میزانی حق تفتیش خانه های فساد را دارند؟
  • مجازات دستگیر شدن در حین ارایه خدمات ج*ن*س*ی و ماساژ چیست؟
  • بهترین وکیل متخصص در زمینه وکیل رابطه نامشروع تهران کیست و دارای چه ویژ‌گی‌هایی می‌باشد؟

آیا رابطه نامشروع به صورت پیامکی قابل اثبات است؟

وکیل رابطه نامشروع تهران اعلام می دارد رویه قضایی در محاکم به این شکل است که حتی رابطه نامشروع پیامکی را نیز قابل مجازات می دانند و برای آن تا 99 ضربه شلاق تعزیری نیز در نظر می گیرند.

هر چند که چندین نظریه مشورتی مختلف و متقابل وجود دارد که وکیل رابطه نامشروع تهران می‌فرماید این موضوع حکایت از سلیقه‌ای بودن نظر قضات در این زمینه دارد، (تا بدان جا که یک نظریه مشورتی مکالمه تلفنی را هم مصداق رابطه نامشروع تلقی کرده است و نظریه‌ای دیگر از محاکم تهران پیام‌های عدیده در پیام‌رسان های اجتماعی را هم مصداق مجرمانه ندانسته است)

انحصار وراثت

اما رویه کنونی تا حد زیادی از اصل برائت فاصله گرفته و به هر طریق افعال مرتکب یا مرتکبین را با هر کیفیتی مستحق مجازات دانسته است، که به همین دلیل باید خطر محاکمه رابطه پیامکی نامشروع را هم به مخاطبان گوشزد نماییم.

حقوقدانان چه افعالی را رابطه نامشروع می دانند؟

وکیل رابطه نامشروع تهران اذعان می‌دارد، از دید اکثر حقوقدانان رابطه نامشروع همان مواردی است که در قانون ذکر شده است که شامل بوسیدن، ملاسمه (لمس کردن)، در آغوش گرفتن و غیره می شود، و رابطه پیامکی به هیچ عنوان چنین اثری در پی نخواهد داشت.

تاثیر مجازات یکسان رابطه نامشروع در فضای مجازی و رابطه در عالم واقع (واقعیت)

به نظر وکیل رابطه نامشروع تهران برخورد یکسان قانونگذار با رابطه نامشروع پیامکی و فیزیکی می تواند خود باعث تشویق مردم به ارتکاب رابطه فیزیکی نامشروع باشد و بازدارندگی قانون را زیر سوال برده است.

آیا اتهام پولشویی به واسطه ارایه خدمات ج*ن*س*ی قابل طرح است؟

در پرونده های عدیده ای شاهد این پدیده هستیم.
پولشویی تبدیل سود حاصل از کار خلاف و فساد، به دارایی‌های به ظاهر مشروع است. در فرایند پولشویی، پول حاصل از اقدامات غیرقانونی تبدیل به پول یا ثروتی می‌شود که در ظاهر از راه‌های قانونی بدست آمده‌است و به این طریق «پول شسته شده» وارد اقتصاد می‌شود.
در بسیاری از سیستم‌های قانونی و مشروع، قواعد پولشویی با روش‌های دیگر تبهکاری مالی و تجارتی تلفیق شده‌است.
وکیل رابطه نامشروع تهران افزود بیشتر قوانین ضد پولشویی به صورت آشکار با پولشویی تلفیق شده‌اند.

برخی از کشورها پولشویی را تحت عنوان مبهم کردن منشأ منابع مالی تعریف می‌کنند، کشورهای دیگر پولشویی را پول حاصل از فعالیتی می‌دانند که ممکن است در نقطه ای از کشور مشروع باشد اما در نقطه‌ای دیگر فساد و نامشروع تلقی شود.
در هر جامعه‌ای، حتی جوامع اسلامی اعم از افراطی یا غیر‌افراطی افرادی هستند که در قبال دریافت مبالغی، خدمات غیر قانونی ج*ن*س*ی به متقاضیان ارایه می نمایند.

ممنوع‌ الخروج کردن دختر

این روزها با پیچیده‌تر شدن مبادلات اجتماعی، روسپیگری و خدمات ج*ن*س*ی تبدیل به بستر مناسبی برای پولشویی شده است.
یکی از اتفاقاتی که به طرز اعجاب‌برانگیزی فضای سنتی این معضلات اجتماعی را متحول کرده است، تاسیس خانه های فساد و فحشا با عنوان سالن‌های ماساژ به قصد پولشویی‌های کلان می باشد.

ضابطین قضایی تا چه میزانی حق تفتیش خانه های فساد را دارند؟

در کشف و بررسی تیم‌های پلیس و اطلاعات در خانه های فساد و فحشا، معمولا لوازم و آلات یک بار مصرف مربوط به خدمات ج*ن*س*ی کشف می‌شود.
کسانی که در این خانه‌ها فعالیت دارند به گفته‌ی وکیل رابطه نامشروع تهران، باید آگاه باشند که پلیس به هیچ عنوان حق تحقیق در وسایل شخصی آنان را ندارد، مگر با دستور قضایی خاص که دقیقا اشاره شده باشد تفتیش تلفن همراه و …بلامانع است.
از دیگر سو تمام اقدامات پلیس باید با حفظ کرامت اشخاص انجام شود و پلیس مرد در انجام فرایند تحقیقات و ورود به این قبیل مکان‌ها حق ندارد بدن متهم زن را لمس نماید.

مجازات دستگیر شدن در حین ارایه خدمات ج*ن*س*ی و ماساژ چیست؟

مطابق بیانات وکیل رابطه نامشروع تهران شرع اسلامی خدمات ماساژ توسط افراد نامحرم قابل ارایه نیست، لذا صرف قرار گرفتن مشتری و خدمات دهنده در وضعیت گفته شده می تواند از مصادیق اعمال منافی عفت و رابطه نامشروع باشد.

اگر در زمان رابطه ج*ن*س*ی و د*خ*و*ل اعمال آنها توسط مشاهده چهار شاهد قابل تایید باشد، عنوان بزه زنا خواهد بود که مجازات صد ضربه شلاق برای افراد مجرد و مجازات اعدام برای افراد متاهل را در پی خواهد داشت.

وکیل خانواده در پیروزی

در اینگونه موارد اگر باند تشکیل شده باشد، و از دختران و زنان بی‌پناه سواستفاده کرده باشند، سرکرده باند و اعضای آن تحت عنوان مفسد فی الارض قابل تعقیب و مجازات خواهد‌شد.

ضمنا وجود دستگاه کارتخوان در این قبیل محل‌ها می تواند دلیلی باشد که فساد مکرر رخ داده و صاحب منزل احتمال دارد تحت تعقیب قرار گیرد و اگر مشخص شود که او این محل را با قصد مجرمانه برای فساد تاسیس کرده است، تحت عنوان قواد یا مفسد فی الارض بر حسب میزان فساد قابل تعقیب است.

بهترین وکیل متخصص در زمینه وکیل رابطه نامشروع تهران کیست و دارای چه ویژ‌هایی می‌باشد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در مورد موضوع وکیل رابطه نامشروع تهران هستید، می‌توانید از وکلای متخصص و با تجربه در این زمینه کمک دریافت نمایید تا شما را از ابتدا تا انتهای مسیر راهنمایی و کمک کنند.
بنابراین، ما به شما موسسه حقوقی و مهاجرتی مهر پارسیان، با مدیریت دکتر محمدرضا مهری را معرفی می‌کنیم که دارای بهترین و باتجربه‌ترین وکلا در این زمینه می‌باشد.

جهت دریافت نوبت مشاوره در زمینه وکیل رابطه نامشروع تهران می‌توانید با شماره تماس‌های موسسه حقوقی و مهاجرتی مهر پارسیان نیز، تماس حاصل نمایید.

وکیل رابطه نامشروع تهران

_

نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران

_

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9 و 10

تلفن‌های تماس ثابت با دفتر موسسه مهر پارسیان (محمدرضا مهری) در تهران

تماس با دفتر وکیل آنلاین خارج از ساعات اداری و تعطیلات و ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه

ارسال پیام از طریق شماره واتس اپ و تلگرام

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد
دفتر وکالت مهر پارسیان – محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی محمدرضا مهری

مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی جرایئم اقتصادی
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران
وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی
بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران
معرفی بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل ملکی تهران
معرفی بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران
بهترین وکیل خانواده تهران
معرفی بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور
معرفی بهترین وکیل فرجام خواهی

5/5 - (37 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *