‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی

‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی


با موضوع پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی با شما هستیم.

وکیل متخصص پلیس امنیت امروز با ما همراه هستند تا در این مقاله در مورد یکی از مسائلی که در پلیس امنیت قابل رسیدگی است را بررسی کنیم.

برای بسیاری افراد کم اطلاع اتفاق افتاده که به اشتباه یا از سر ناآگاهی وارد خانه های فساد شده اند و از قضا مشمول حکم دستگیری در خانه فساد می شوند. این چنین افرادی باید چه کار بکنند؟

برای بسیاری افراد نیز اتفاق افتاده که در همسایگی خانه های تیمی و خانه فساد قرار می گیرند. نحوه گزارش و شکایت از خانه فساد در تهران چگونه است؟
بسیاری افراد نیز به دلیل تهمت دایر کردن مرکز فساد و فحشا دستگیر شده و می بایست در دادسر در این مورد از خود دفاع کرده و رفع اتهام کنند.
معدودی دیگر نیز واقعا دایر کننده مراکز فساد و فحشا بوده و از کرده خود پشیمان هستند. چطور می شود بار گناه این افراد را کم کرد؟

خانه فساد چیست؟

در قانون مجازات و امور کیفری خانه فساد یا مرکز فساد و فحشاء به محلی گفته می شود که فساد و فحشاء در آن به وقوع می پیوندد. و مطابق قانون تشکیل خانه فساد و حتی حضور در این گونه محل ها جرم محسوب میشود.

بهترین وکیل طلاق شمال تهران

در قانون مجازات و امور کیفری تعریف واضحی از مرکز فساد و فحشا یا به اصطلاح خانه فساد به عمل نیامده است، اما با توجه به تفسیر ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی باید بگوییم که فساد و فحشا دو معنی متفاوت دارند و در جرم انگاری باید به آنها نگاه متفاوتی داشت.

دایر کردن مرکز فساد یا فحشا

با توجه به تفسیر ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی و قانون مجازات و امور کیفری، فساد بر شر عمل خلاف قانون گفته می شود و فحشاء به کار زشت و عمل زنا اطلاق می گردد. بنابراین فساد و فحشاء مفهومی جدای از هم دارند.

در اصطلاح می توان فحشاء را به زنا نسب داد و فساد را به سایر اعمال غیر اخلاق و ضد عفت مانند لواط، تفخیذ، مساحقه، مطالب مستهجن و…  در این بین در اصطلاح عامه خانه یا مراکزی که به فساد و فحشا مشغول هستند را خانه فساد می گویند.

فراموش نکنید که در نهایت حکم اعمال مندرج در پرونده افراد مرتبط با مراکز فساد و فحشا در صلاحیت قاضی دادگاه کیفری و دادسرای ارشاد است.
‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی

نحوه گزارش خانه فساد

برای گزارش خانه فساد کافی است به شماره تلفن  و پلیس امنیت اخلاقی110 تماس بگیرد و  و موضوع دایر کردن خانه فساد را گزارش دهید. همچنین دادسرای ارشاد اعلام داشته که شهرندان تهران قانون مدار، می توانند موضوع گزارش خانه فساد و هر عمل منافی عفت دیگر را پس از جمع آوری مستندات لازم با ذکر کامل مشخصات محل و زمان وقوع جرم به شماره ۰۹۰۵۴۳۰۹۴۸۴ در پیام رسان‌های سروش، ایتا و… ارسال نمایند.

وکیل تخصصی پرونده دیه

حضور در مرکز فساد و فحشا

پیش تر در مورد حکم دستگیری در خانه فساد صحبت کردیم. اما در این بین اگر فردی بصورت ناخواسته وارد خانه های فساد و خانه تیمی شود، یا به اشتباه مورد اتهام حضور در خانه فساد قرار بگیرد چیست؟

مجازات تهمت زدن به همسر

این فرد در صورتی که بتواند این امر را اثبات کند، به علت عدم سوء نیت ( عنصر معنوی جرم ) اصلا جرمی واقع نشده است. هرچند دادسرای مربوطه قطعا تحقیق کرده و در حق افراد بی گناه حکم منع تعقیب صادر می نماید.

این امر با نقشه از پیش تعیین شده در مورد افراد اداری و نظامی بسیار اتفاق می افتد که در صورت مجکومیت، فرد می تواند به دیوان عدالت اداری شکایت کرده و یا از طریق دادسرای ارشاد تحت عنوان گزارش خلاف واقع، حکم را پیگیری کند.

تهمت دایر کردن خانه فساد

برای افرادی که با تهمت دایر کردن مرکز فحشا روانه دادسر شده و متضرر می شوند، باید مطابق قوانین تهمت و مجازات آن در ماده 697 قانون مجازات سال 1392 (بخش تعزیرات) به پرونده رسیدگی کرد.

مطابق این قانون، هر کس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج در روزنامه و جرائد یا نطق در مجامع یا به هر وسیله دیگر امر مجرمانه را به را‌ صریحاً به کسی نسبت دهد یا آن ‌ها را منتشر نماید و نتواند صحت آن اسناد را ثابت نماید جز در مواردی که ‌موجب حد است به یک ماه تا یک سال حبس و تا (74) ضربه شلاق و یا یکی از آنها حسب مورد محکوم خواهد شد.

وکیل پرونده استرداد جهیزیه و هدایا

البته توجه کنید که در مواردی که نشر آن امر اشاعه فحشا محسوب گردد هر چند بتواند صحت اسناد را ثابت نماید مرتکب به مجازات مذکور محکوم خواهد ‌شد.
‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی

مجازات دایر کردن خانه فساد

مطابق قوانین کیفری ( بند الف ماده ۶۳۹ قانون مجازات)، ایجاد خانه فساد، خانه تیمی یا به عبارتی مرکز فساد و فحشا دارای ۱ تا ۱۰ سال حبس می باشد. در مورد تامین قضایی دایر کردن خانه فساد نیز غالبا قرار وثیقه صادر شده و صدور و پذیرش کفالت بعید است. لام به ذکر است که علاوه بار مجازات تعیین شده از طرف دادگاه کیفری، محل مربوطه نیز با نظر قاضی بطور موقت بسته خواهد شد.

مطابق همین قانون، افراد زیر قطعا مشول 1 تا 10 سال حبس خواهند شد. مگر اینکه خلاف این واقع باشد.
فردی که اثبات شود دایر کننده و یا مدیر خانه فساد است.
فردی که مردم را به فساد یا فحشا تشویق کرده، یا موجبات آن را فراهم می کند.

شعبه 1092 دادگاه کیفری دو تهران

برای مورد آخر تبصره ای با عنوان قوادی نیز هست. هر گاه بر عمل تشویق به فحشا عنوان قوادی صدق شود علاوه بر مجازات 1 تا 10 سال حبس، فرد مذکور به حد قوادی نیز محکوم میگردد.

موسسه حقوقی مهر پارسیان در تمامی زمینه های کیفری و حقوقی میتواند بهترین وکیل را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما بتوانید به سریع ترین حالت ممکن به نتیجه مطلوب در پرونده های خود برسید برای دریافت نوبت جهت مشاوره با وکلای متخصص موسسه مهر پارسیان با خطوط ثابت و موبایل ما تماس بگیرید.

مطالبه دیه زنان از صندوق تامین خسارت

نشانی ‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی

تهران- شهرک ولیعصر- خیابان بهرامی- جنب کلانتری 153 ولیعصر

تلفن های تماس ثابت با دفتر وکیل آنلاین در تهران

021-88795408
021-88799562
021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین خارج از ساعات اداری و تعطیلات
ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی مجتمع قضایی ارشاد

09120067661
09120067662
09120067663

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص دادسرای امنیت اخلاقی

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران
خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی شکایت از سایت شرط بندی
‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقی
عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.
امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

وکیل خوب خانواده

معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.
بهترین وکیل کیفری تهران
بهترین وکیل ملکی تهران
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران
بهترین وکیل خانواده تهران
بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور
بهترین وکیل فرجام خواهی
نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران

پلیس امنیت اخلاقی کرج

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10

نکات حقوقی و کیفری

‌پایگاه پنجم پلیس امنیت اخلاقیپلیس امنیت اخلاقیپلیس امنیت اخلاقی آدرسپلیس امنیت اخلاقی اسلامشهرپلیس امنیت اخلاقی تهرانپلیس امنیت اخلاقی رشتپلیس امنیت اخلاقی ساریپلیس امنیت اخلاقی غرب تهرانپلیس امنیت اخلاقی کرجپلیس امنیت اخلاقی مشهدپلیس امنیت اخلاقی وزرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *